abażury

Wybór Katarzyna kowalska, Joanna Woyda Fot. producenci

Światełko na wieczór

Światełko na wieczór

Na lampce w sypialni spoczywają bardzo odpowiedzialne zadania. Ciepłym światłem ma koić nasze skołatane nerwy. Dopasowana stylistycznie do wystroju, wieńczy go niczym biżuteria.

Niezwykłe mieszkania na prawie każdą kieszeń

Przedstawiamy zestawienie niesamowitych mieszkań do wynajęcia w cenach, które nie przyprawiają o ból głowy. Przekonajcie się, że za niezbyt wygórowaną stawkę możecie mieć swoją małą wyspę luksusu, bądź cztery kąty pełne charakteru i nadzwyczajnego klimatu. Choć niewiele z przedstawionych ofert z czystym sercem można nazwać tanimi, to niewątpliwie ich cena nie jest zawrotna, a dodatkowo po podzieleniu między ewentualnych współlokatorów staje się znacznie bardziej przystępna.

Wojna i pokój: stare bloki kontra nowe osiedla

Budując nowe osiedle, trzeba zapłacić haracz, zrobić coś na rzecz ludzi z sąsiedztwa, wyremontować uliczkę, dodać miejsca do parkowania. W tym tkwi jakiś element sprawiedliwości społecznej - uważa Krzysztof Kołodko, prezes spółdzielni SIM Ursynów.

Straszne domy! A i tak chciałbyś w nich mieszkać

ścian są dwie kolumny. Oddzielają biblioteczkę (znowu z białego drewna) od jadalni. Dodatki: w przedpokoju - duży wazon, w salonie - na panelowej podłodze stoi duży telewizor, duża lampa z pomarańczowym abażurem.. Dom 2: Biały z niewysokim płotem, taras wyłożony drewnianymi deskami, na nim stoi stolik i

Oświetlenie mieszkania - poradnik

Oświetlenie mieszkania - poradnik

popularne stały się abażury o intensywnych barwach, np.: czarnej, czerwonej lub kontrastujących ze sobą czerni i bieli. Lampy w rozmiarze XXXL oraz kontrastowe zestawienia barokowe żyrandole zestawione z betonowymi ścianami. Na ogół takie rozbudowane dekoracyjne lampy stosowane są w minimalistycznych