agata meble

Tekst i wybór Lucyna Skwarko Fot. Producenci

Ład w bieliźnie

Ład w bieliźnie

Komoda od lat nie wychodzi z mody, co nie znaczy, że forma tego mebla pozostaje niezmienna. Przeciwnie, w sklepach znajdziemy komody w różnych modnych stylach, i z ciekawych materiałów.

Tysiące warszawiaków żyją w ciasnocie

Cztery osoby na ośmiu metrach kwadratowych? Tak żyje motorniczy z Mokotowa, który nie pije, pracuje i dba, jak może, o rodzinę. W imieniu takich jak on zabrały głos organizacje pozarządowe, które zaczęły kampanię "Dach nad głową"

Zamień mieszkanie na mniejsze. To się opłaca!

Kredyt z odwróconą hipoteką lub dożywotnia renta nie są dobrym interesem dla seniora, który klepie biedę, choć ma dom albo mieszkanie warte setki tysięcy złotych. Sprawdźmy alternatywne rozwiązanie, jakim jest jego zamiana na lokum mniejsze, a więc i dużo tańsze w utrzymaniu.

Stolica po 6 tysięcy

jeszcze nie mieszkają w budynku już uważają się za swoich przyszłych sąsiadów. Często rozmawiają o sklepach, w których planują kupić meble do swoich mieszkań oraz o postępujących pracach. Anita z Jackiem cieszą się również dlatego, że znaleźli wspaniałe mieszkanie po bardzo okazyjnej cenie. Za metr

Co rozliczysz w kosztach prywatnego najmu?

Co rozliczysz w kosztach prywatnego najmu?

. sprzętu AGD, mebli oraz sprzętu RTV. Oczywiście zapewnienie najemcy wyposażenia lokalu wiąże się z poniesieniem przez wynajmującego określonych nakładów. W zależności od wartości poszczególnych elementów nabytego wyposażenia oraz przewidywanego okresu ich użytkowania, wydatki te będą zaliczane