całoroczne domy z drewna

Bartłomiej Baranowski

Co można zbudować w 8 godzin? Dom ze szkła

Co można zbudować w 8 godzin? Dom ze szkła

Dom wyglądem przypominający lustrzane pudełko. W dodatku stawia się go w 8 godzin? A kosztuje niewiele więcej niż domek działkowy. Nowy pomysł z Estonii.

Gdy Twoją działką jest cały świat - wszystko co chcielibyście wiedzieć o Tiny House

Nie masz działki. Twój budżet na dom wynosi nieco ponad 100 tysięcy złotych. Boisz się przywiązać do jednego miejsca, a do tego żyjesz ekologicznie. Oto propozycja dla Ciebie - Tiny House!

Ponadczasowe materiały

Najnowsze trendy w budownictwie to podróż w czasie. Wracają do łask materiały dotychczas zapomniane przez współczesną architekturę. Drewno, słoma, glina, kamień tworzą nowy obraz modnego i ekologicznego domu. Architektoniczna podróż w przeszłość możliwa jest jednak tylko dzięki wykorzystaniu technologii przyszłości.

Wakacje się zbliżają. Kierunek Mazury!

Wakacje się zbliżają. Kierunek Mazury!

zł Działka budowlana składająca się z dwóch wydzielonych posesji w sąsiedztwie lasu w przepięknej okolicy niedaleko Jeziora Witoszewskiego. Na działce są zalane fundamenty pod dom całoroczny, natomiast obecnie jest tam usytuowany niewielki uroczy letniskowy parterowy domek z sypialnią na antresoli

Domy wielkości mieszkania

Domy wielkości mieszkania

Na pytanie czy mały dom może być funkcjonalny, projektanci odpowiadają: może! Wystarczy wybrać  najważniejsze dla użytkownika funkcje. Dom o metrażu kawalerki zapewnia lepszy niż kawalerka komfort życia. Jak widać na wykresie GUS z 2012 roku, budownictwo indywidualne (pomarańczowe słupki