ceny mieszkań reduty

Jakub Łukaszewski

Zamieszkaj między Podolanami a Piątkowem. Duży wybór mieszkań

Zamieszkaj między Podolanami a Piątkowem. Duży wybór mieszkań

Szukając mieszkania na północy Poznania zazwyczaj mamy na myśli Naramowice lub osiedla na Piątkowie. Tymczasem spory wybór nowych mieszkań jest także bliżej Podolan, w sąsiedztwie ul. Obornickiej.

Penthouse'y na Szczęśliwicach

Przy al. Bohaterów Września firma Dor zbuduje 11-piętrowy dom. Kusi klientów sąsiedztwem basenu, kortów tenisowych oraz centrów handlowych Blue City i Reduta.

Mieszkać na Ochocie? Tu są parki, tramwaje, przedszkola i szkoły

Ochota to jedna z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy, a zarazem jeden z najmniejszych rynków mieszkaniowych w stolicy. Nowe inwestycje w tej dzielnicy to rzadkość, bo znalezienie działek nadających się do zabudowy graniczy tu z cudem. Dlatego deweloperzy coraz bardziej uważnie przyglądają się nieruchomościom, na których jakiś budynek można zburzyć i postawić nowy.

Włochy

. Zaplanowano mieszkania o powierzchni od 39 do 100 m kw. Cena wynosi ok. 3400 zł brutto (950 dol.) za m kw. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a większość lokali na parterze również przydomowe ogródki. Osiedle będzie zamknięte, z placem zabaw dla dzieci, bez ruchu kołowego wewnątrz. Wszystkie budynki są