ceny mieszkań tatry

Aleksandra Osuch

Nieruchomość w górach - świetna inwestycja przez cały rok

Nieruchomość w górach - świetna inwestycja przez cały rok

Kupno nieruchomości w górach to świetny pomysł dla osób ceniących sporty zimowe, spacery szlakami turystycznymi oraz bliski kontakt z naturą. To także bardzo dobra inwestycja dla osób, które chciałyby zarabiać na wynajmie krótkoterminowym. Przygotowaliśmy przegląd nieruchomości z południowej Polski, które świetnie sprawdziłyby się jako taka inwestycja.

Gwiazdy kochają nieruchomości

Kupujesz apartament na nowym osiedlu w Warszawie? Twoim sąsiadem będzie znany prezenter telewizyjny. Wybierasz się na dni otwarte, możesz spotkać jedną z najbardziej popularnych wokalistek w kraju. Planujesz urlop w górach lub nad morzem? Nawet nie wiesz, że wynająłeś dom od popularnego celebryty lub sportowca.

Lofty: kiedyś i dziś

Łódź i Żyrardów - ma lofty w dawnej przędzalni, Kraków - w zabytkowym młynie, a Poznań - w koszarach wojskowych. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 5,5 tys. zł. Zobacz jak wyglądają najpiękniejsze polskie lofty.

Lofty: kiedyś i dziś

dwóch nadbudowanych kondygnacjach. Cena sprzedaży mieszkań dla pierwszego etapu sprzedaży to około 6 300 zł za metr kwadratowy (z VAT). Ponadto w każdym lofcie znajdzie się antresola, o powierzchni od 15 do 25 m kw, a jej koszt antresoli wliczony w cenę. Zakończenie inwestycji planowane jest na grudzień

Budynki z PRL-u tracą cierpliwość i pewność siebie

materiałów, ale też ich marna jakość. Architekci zmagali się również z absurdalnymi normatywami dotyczącymi powierzchni mieszkań czy też liczby miejsc parkingowych. Dziś o tym wszystkim zapominamy, od refleksji zwalniamy się stwierdzeniem, że to PRL-owskie koszmary. Blokowiska miażdżą deweloperów Spotkałeś