ceny mieszkania kolosy

sprawdź też:

mieszkanie

Dariusz Brzostek

Gigantyczne osiedla stolicy

Gigantyczne osiedla stolicy

Kręczki Kaputy - to niewielka wieś położona w województwie mazowieckim, w gminie Ożarów Mazowiecki o której rzadko kto w Polsce słyszał. Miejscowość oddalona jest o osiem kilometrów od ulicy Lazurowej, położonej na zachodnich rubieżach Warszawy. To właśnie tu JW Construction rozpoczęło w czerwcu jedną ze swoich największych inwestycji. Na terenie 50 hektarów powstanie komfortowe i - jak przekonuje deweloper - samowystarczalne osiedle mieszkaniowe dla młodych i dynamicznych osób, ceniących sobie miejski styl życia wśród zieleni.

American Dream od roku pod krechą

Rok temu największym amerykańskim bankom zaczęło brakować w kasach żywej gotówki. Giełdom zagroził krach. Banki centralne podjęły dramatyczną decyzję, by rzucić 150 mld dol. na ratowanie światowego systemu finansowego.

Burzenie Pałacu Kultury nie jest konieczne

Otrzymaliśmy kolejny list w sprawie Pałacu Kultury i Nauki. Architekt Krzysztof Nowak wypowiadał się już na łamach "Gazety Stołecznej" w sprawie zagospodarowania placu Defilad.

Lekarstwo na kryzys

złote lata. Ruszy wtedy nie tylko sprzedaż mieszkań, ale także i całe budownictwo. Jednak nie tylko ta branża, czy pokrewna - sprzedaż nieruchomości, najszybciej odczuje prosperity. Będzie to również okres żniw dla instytucji finansowych. To nie koniec korzyści dla gospodarki. Zwróćmy uwagę, że