ceny mieszkania ul. nowy zjazd

sprawdź też:

mieszkanie

Jakub Łukaszewski

Gdzie w 2013 r. w Poznaniu powstaną nowe mieszkania?

Gdzie w 2013 r. w Poznaniu powstaną nowe mieszkania?

W tym roku zakończy się w Poznaniu budowa kilku spektakularnych inwestycji mieszkaniowych. Najbardziej prestiżowe budynki powstaną przede wszystkim w centrum miasta. Ale ciekawą architekturę spotkamy także np. na Piątkowie.

Tysiące nowych mieszkań powstają w Pruszkowie

Południowo-zachodnie okolice Warszawy to jeden z rejonów, które przyciągają dużo inwestycji. Szybki dojazd do Warszawy, jaki zapewnia SKM, jest atutem przedstawianym przez inwestorów w miastach takich jak Pruszków. Planowana trasa S8 to jeden powodów, dla którego rozbudowane zostanie centrum handlowe w Jankach.

Z notatek szczerego dewelopera

"Nowoczesna architektura, pełen komfort" - tak deweloper pisze o swojej inwestycji w reklamie. A w wewnętrznej notatce dla swoich pracowników - tak: "Mało atrakcyjny budynek. Ciemne kawalerki".

Villa Daglesia - ekskluzywny apartamentowiec na Saskiej Kępie

inwestycją dostępną tylko dla bardzo zamożnych ludzi (cena metra kwadratowego zaczyna się od 16 tys. m kw.), budynek nie będzie ogrodzony potężnym murem, a jedynie stosunkowo lekkim, ażurowym ogrodzeniem. Mieszkania na parterze zostaną zaopatrzone w drewniane okiennice oraz żaluzje antywłamaniowe Pod

Rośnie osiedle w pobliżu zjazdów z mostu Siekierkowskiego

skorzystać klienci kupujący mieszkanie w Warszawie w cenie nieco przekraczającej 9 tys. zł. Rząd jednak przyjął już projekt ustawy obniżającej limity tego programu o blisko jedną piątą - wtedy spora część mieszkań Adrii wypadnie z programu. Nowe przepisy zaczną obowiązywać, gdy uchwali je Sejm i podpisze