dekoracje pokoju dziecięcego

Justyna Dybcio

Cicho-sza! Jak skutecznie wyciszyć mieszkanie?

Cicho-sza! Jak skutecznie wyciszyć mieszkanie?

Żeby nie słyszeć kłótni u sąsiadów i tupania nad głową. Albo z drugiej strony - żeby rodzinie za ścianą nie przeszkadzało granie na skrzypcach albo nasze kino domowe, na którym nocą oglądamy filmy sensacyjne. Najtrudniej w bloku przyzwyczaić się do hałasu, dlatego wiele osób zanim się przeprowadzi myśli o wyciszeniu mieszkania, inni - decydują się na to prędzej, czy później.

Szybkie i efektowne zmiany we wnętrzach

Niewątpliwie to jak mieszkamy wpływa na nasze samopoczucie. Przestrzeń urządzona zgodnie z naszymi potrzebami i stylem życia, piękne i funkcjonalnie zaaranżowana będzie nam dodawać energii. Jeśli zatem czujemy, że mieszkanie nas przytłacza, czas na zamiany!

Odwołujemy jesień, czyli dom jak z pocztówki

Zaczynasz z tęsknotą oglądać zdjęcia z urlopu? Wspominasz drewniane stoliki w nadmorskich knajpach, wiklinowe meble w domu przy plaży i soczyste kolory domów i łodzi w portach. Najwyższy czas na malowanie i przemeblowanie. Zrób sobie w domu choć namiastkę kurortu!

Oświetlenie mieszkania - poradnik

Oświetlenie mieszkania - poradnik

dziecka, a emitowane światło nie będzie razić. Warto zwrócić uwagę na wesołą kolorystykę i bajkowe motywy lampek (np. w kształcie księżyca, postaci z bajek itd.), które cieszą dziecięce oko. Dekoracja Za jego pomocą można podkreślić obraz, zdjęcie, detal architektoniczny, roślinę. Do tego typu