dom przewóz

sprawdź też:

przewóz

Beata Zielińska

Jak koronawirus wpływa na budownictwo. Firmy wydajne w 80 procentach

Jak koronawirus wpływa na budownictwo. Firmy wydajne w 80 procentach

W ocenie samej branży sytuacja nie wygląda najgorzej. Firmy budowlane kontynuują prace na większości kontraktów i szacują swoją wydajność na około 80 proc. w porównaniu do sytuacji sprzed epidemii. Takie wnioski płyną z kolejnego komunikatu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, który powstaje w oparciu o ankiety przesyłane przez firmy członkowskie.

Wiecha, składanie ofiar ze zwierząt i inne zwyczaje związane z budową domu

Widzieliście kiedyś na dachu budowanego budynku wystającą konstrukcję przyozdobioną gałęziami wierzby, piłą i siekierą? To tzw. wiecha. Jeden z ludowych przesądów dotyczących budowy. Jest ich dużo więcej!

Domy z klocków

Firma J.W. Construction buduje domy w nowej technologii: zamiast murować ściany, na plac budowy przywozi je gotowe. Prefabrykaty, tyle że drewniane, zamierza też wykorzystywać przy budowie swoich domów firma Unidevelopment.

Przy Głogowskiej, ale trochę z boku

przewozu osób niepełnosprawnych. Lokatorzy 6-piętrowego Topaza nie powinni mieć problemu z zaparkowaniem swego samochodu, w podziemiu budynku powstanie bowiem hala garażowa. Większość mieszkań posiadać będzie przestronne balkony. Standard deweloperski nieruchomości obejmować będzie: drzwi antywłamaniowe

Perfekcyjna przeprowadzka

uszkodzenia naszego mienia, a także za opóźnienia w dostawie na nowe miejsce, a nawet za uszkodzenia budynku podczas wnoszenia i znoszenia dobytku. Pakowanie, noszenie i przewóz - Możemy zrezygnować z rozpakowywania dobytku, jeśli wygodniej jest nam zrobić to samemu, bez pośpiechu. Przewóz i noszenie