dom sprzedam ul. kaskady

Michał Wojtczuk

Bauhaus w Zalesiu Dolnym

Bauhaus w Zalesiu Dolnym

Debiutujący deweloper zbudował pod Piasecznem osiedle domów o architekturze utrzymanej w stylu Bauhausu. Sprzedaż rozpoczął dopiero po zakończeniu budowy, żeby nie sprzedawać wizualizacji i pozwolić klientom dokładnie obejrzeć, co kupują.

TOP 10 wśród deweloperów

Zamknęliśmy rok 2010, deweloperzy podsumują go za miesiąc, półtora. Nasza redakcja przeanalizowała sprzedaż mieszkań największych firm deweloperskich po trzech kwartałach i stworzyła ranking najlepszych spółek.

Łowcy okazji w natarciu

Coraz więcej klientów kupuje mieszkania ze względu na duże upusty. Zamiast ładnego, trzypokojowego ?M? na Mokotowie wybierają podobny metraż na Woli. - Bo to mieszkanie jest o ponad 100 tys. tańsze, a tam mogliśmy uzyskać tylko 60 tys. rabatu - przekonują.

Jedna cena w całej Warszawie

Warszawa Wola. Przy ulicy Sokołowskiej powstało osiedle Kaskada na Woli. Jeszcze niedawno ceny w tej inwestycji zaczynały się od 7400 zł za m kw. Później można było zaobserwować ciągły spadek cen, klienci z zachwytu przecierali oczy ze zdumienia. W kolejnych ogłoszeniach były ceny od 6900 zł za m