dom w góra puławska

sprawdź też:

góra

Alicja Głuszyńska

Mokotów - miejsce do życia i do mieszkania

Mokotów - miejsce do życia i do mieszkania

Ze wszystkich osiemnastu dzielnic Warszawy, to właśnie Mokotów poszczycić się może największą liczbą mieszkańców. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę obecne tu połączenie historii z nowoczesnością, przyzwoitą komunikację, mnogość inwestycji oraz liczbę ciekawych, przyciągających nawet osoby spoza dystryktu, miejsc.

Gdzie są moi sąsiedzi ?!

Mamy ciszę i spokój - mówią ci, którzy zdecydowali się na życie bez sąsiadów z każdej strony. Dodają, że podstawą do życia na odludziu jest sprawny samochód. - Kiedy mamy ochotę jedziemy do miasta. Dzięki temu nie czujemy się jak w pułapce, a w raju - tłumaczą.

Nowy plan dla stolicy: więcej osiedli i wieżowców

Wydłużona o jedną stację druga linia metra, wieżowce przy Emilii Plater, park Świętokrzyski dochodzący aż do Marszałkowskiej, nowa dzielnica mieszkaniowa wokół Huty Warszawa - takie zmiany ma wprowadzić ratusz.

Zamieszkać w parku

Zamieszkać w parku

cennik do góry nogami. - Gdy za mieszkania płacono 3-4 tys. zł, u nas średnia cena za metr kwadratowy wyniosła wówczas 18 tys. - mówi Jerzy Bieniewski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Dom Development. Ale 39 luksusowych apartamentów w najbardziej prestiżowej lokalizacji Warszawy rozeszło się