galeria południe katowice

Anna Malinowska

Stary dworzec w Katowicach został sprzedany!

Stary dworzec w Katowicach został sprzedany!

Galerie, butiki i knajpki powstaną w budynku starego dworca w Katowicach. Kupiła go we wtorek za ponad 45 mln zł spółka, której prezesem jest Marek Koźmiński, były reprezentant kraju w piłce nożnej.

Co jest "pępkiem" w twoim mieście?

Starówka, rynek, molo, galeria handlowa - odpowiadają mieszkańcy polskich miast. W zależności od centrum ceny za metr kwadratowych wahają się od 2 tys. zł do 35 tys. zł!

Gigantyczne osiedla stolicy

Kręczki Kaputy - to niewielka wieś położona w województwie mazowieckim, w gminie Ożarów Mazowiecki o której rzadko kto w Polsce słyszał. Miejscowość oddalona jest o osiem kilometrów od ulicy Lazurowej, położonej na zachodnich rubieżach Warszawy. To właśnie tu JW Construction rozpoczęło w czerwcu jedną ze swoich największych inwestycji. Na terenie 50 hektarów powstanie komfortowe i - jak przekonuje deweloper - samowystarczalne osiedle mieszkaniowe dla młodych i dynamicznych osób, ceniących sobie miejski styl życia wśród zieleni.

Sprawdź jak nas wkręcają deweloperzy

. Zaczęło się kilka miesięcy temu. W jednej z lokalnych gazet na południu Polski ukazała się nietypowa reklama, nad którą pracowało kilkunastu speców począwszy od grafików, po pracowników firmy PR a na specjalistach od reklamy i marketingu skończywszy. Reklama do złudzenia przypominała tradycyjny artykuł