mieszkania ul okopowa

sprawdź też:

mieszkanie

Michał Wojtczuk

Nowe bloki mieszkalne obok Promenady

Nowe bloki mieszkalne obok Promenady

Osiedle na ok. 2 tys. mieszkań zbuduje przy ul. Ostrobramskiej firma Pirelli Pekao Real Estate. Budowa pierwszego etapu rozpisanej na pięć faz inwestycji ma się rozpocząć pod koniec roku.

Deweloperzy zrywają umowy, by więcej zarobić

Szalony wzrost cen nieruchomości przybiera coraz bardziej drastyczne formy. Coraz częściej deweloperzy bez litości zrywają źle zabezpieczone umowy, bo zgłaszają się do nich klienci gotowi zapłacić znacznie więcej.

Ceny gruntów w Warszawie biją kolejne rekordy

W 2006 r. grunty w stolicy osiągały rekordowe ceny. Po najlepsze działki ustawiały się kolejki. Ten rok zapowiada się podobnie.

Zmniejszają wieżowce na pl. Defilad do 250 m

Prymasa Tysiąclecia. Firma Insbud chciała tam stawiać nawet 15-piętrowe bloki na 900 mieszkań. Pracę nad pakietem zmian w studium rozpoczęto jesienią 2008 r. W przyjętym wtedy do rozpatrywania pakiecie zmian była także propozycja dopuszczenia budowy osiedli mieszkaniowych, biur i sklepów w sąsiedztwie

Co jest "pępkiem" w twoim mieście?

wysokie ceny, ograniczony ruch, sprzedaż trwa rok - półtora, wielkometrażowe mieszkanie można znaleźć już od 6 tys. zł m kw. do 20 tys. zł. W zależności od powierzchni, lokalizacja, kondygnacja, taras, balkon. Raczej szuka się okazji, jako inwestycji pod wynajem. Lublin: starówka to centrum kultury Oczami