ozdoby zewnętrzne okien

Bogusław Nowak

Domy jednorodzinne: zobacz jak zmieniały się gusta Polaków

Domy jednorodzinne: zobacz jak zmieniały się gusta Polaków

Jaką ewolucję przeszły domy jednorodzinne w ciągu ostatnich 20 lat? Analizie poddaliśmy domy w dwóch kategoriach: popularnej i wyższej. Zniknęły piwnice, powiększyły się okna i tarasy. Dworki powoli ustępują kanciastym bryłom. Zobaczcie, jak na przełomie wieków zmieniały się gusta rodaków.

Straszne domy! A i tak chciałbyś w nich mieszkać

Szafka na buty z zielonego szkła - z korańskiego horroru, meble z białego drewna do kuchni - z amerykańskiego thrillera, ażurowe ozdoby przy klamkach - z hiszpańskiego strasznego domu. Filmy z dreszczykiem to kopalnia pomysłów..

Luksusowe mieszkania w magazynach na zboże

Przestronne wnętrza, w których kiedyś przechowywano worki ze zbożem, zmieniły się w luksusowe mieszkania. To prawdziwa gratka dla miłośników loftów, ale i posiadaczy zasobnych portfeli.

Luksusowe mieszkania dostępne dla wszystkich

Ursusie osiedle Alpha instaluje w mieszkaniach pięciokomorowe okna o wzmocnionej izolacyjności akustycznej (do 38 dB) z szybą zespoloną o zwiększonych grubościach tafli. Okna charakteryzuje też niski współczynnik przenikania ciepła (U = 1.1), który gwarantuje obniżenie jego strat. Oszczędność energii