schody na strych

Michał Wojtczuk

 Kamienica przy Pięknej zamieni się w apartamentowiec

Kamienica przy Pięknej zamieni się w apartamentowiec

Kamienica przy ul. Pięknej tuż obok Pl. Konstytucji przejdzie gruntowny remont i modernizację, po których zamieni się w luksusowy apartamentowiec.

Jak bezpiecznie kupić własne M

Kto choć raz kupował mieszkanie, ten wie, że to stresujące zajęcie. Najpierw trzeba lokal znaleźć, a potem zrobić wszystko, by nie kupić go z długiem, babcią z prawem dożywocia lub agencją towarzyską za ścianą.

Jak bezpiecznie kupić własne M

Kto choć raz kupował mieszkanie, ten wie, że to stresujące zajęcie. Najpierw trzeba lokal znaleźć, a potem zrobić wszystko, by nie kupić go z długiem, babcią z prawem dożywocia lub agencją towarzyską za ścianą.

Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wielkopolskim

łamaną, jest dostosowany do kształtu więźby dachowej, posiada wzmocnienie w postaci metalowych ściągów. Boczne części stropu są podparte metalowymi, ażurowymi konsolami. Więźba dachowa wykonana z drewna. Dach jest płaski i pokryty papą. Podłoga wykonana z desek. Schody na emporę wykonane z drewna

Kamienica Łyszkiewicza w Warszawie

. Na całej powierzchni pierwszego piętra jest Muzeum Marii Skłodowskiej Curie. Drugie piętro zajmuje archiwum muzealne, sala filmowa oraz siedziba Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Strych budowli należy do muzeum, w którym przechowywane są niezarchiwizowane eksponaty (m.in. polarograf z Cambridge), itp

Synagoga w Rymanowie

śledzić przebieg nabożeństwa. W narożniku synagogi są także dobudowane kręte schody, prowadzące na nieistniejący obecnie strych. Synagoga jest obiektem, który stanowi wartość zabytkową. Została ona wpisana do krajowego rejestru zabytków nieruchomych pod numerem A-273 w dniu 3 listopada 1970 roku.

Kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Chojnicach

. Prezbiterium objęze bryłą korpusu, jednoprzęsłowe, krótkie, zamknięte we wnętrzu półkoliście. Przy nim od południa prostokątna kruchta, od północy zakrystia, połączona z niewielką kruchtą od zachodu. Ponad zakrystią i kruchtą znajdują się loże, przy loży południowej w grubości muru schody na strych. W wieżach

Synagoga Stara w Krakowie

okienną i drzwiową, gdzie zastosował formy o łukowym zamknięciu, ale także uszate obramienia. Do północnego krańca ściany wschodnie dostawił wieżyczkę, mieszczącą klatkę schodową prowadzącą na strych.Prace budowlane rozpoczęto w połowie 1904 roku. W tym czasie ich zakres dotyczył zbijania tynków

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.